Lupta cu tine insuti poate fi o provocare. Tie iti plac provocarile?

Iti voi prezenta in cele ce urmeaza trei produse pe care le lansam in curand!

Ce spui, nu e grozav?

 1. Un abonament cu cele mai multe activitati sportive, din orasul tau;
 2. Un abonament care iti da posibilitatea sa mergi la ce sala/club, vrei tu din oras tau;
 3. Un abonament care iti va da posibilitatea sa mergi oriunde, la orice sala vrei tu din Romania

Eu unul sunt entuziasmat si ma bucur ca am reusit sa creez aceste produse de care poti beneficia si tu.

Ce ai spune daca nu m-as opri aici?

Cum ti s-ar parea daca, ti-as oferi toate cele trei abonamente intr-unul singur?

Da, ai auzit bine 3 = 1.

 • – sa mergi la toate activitatile de sala din orasul tau;
 • – la ce sala vrei tu din reteaua noastra de parteneri;
 • – sa ai si posibilitatea sa mergi si national unde vrei tu, oriunde te-ai afla, toate intr-un singur abonament, nelimitat;

Aici cred ca te-am blocat, asa e?

Cum adica activitati multiple la o mare retea de sali local si national, cu un singur abonament, nelimitat si pentru orice buzunar?

Toti cei cu care am discutat, amici, consultanti, instructori, mi-au zis ca sunt nebun, ca nu ma cred ca asa ceva este intr-adevar adevarat si ca se poate cumpara ca un singur si accesibil produs.

Am prezentat ideea catorva oameni de presa, buni prieteni de ai mei, carora le-am cerut parerea si mi-au spus ca i-am captivat tocmai de la toate activitatile multiple la care vor avea acces si ca restul nici nu mai conteaza. GENIAL!

Ca ceea ce oferim este cu mult, dar cu mult inaintea oricarui abonament la sala si ca este de departe cel mai bun produs de care au auzit pana acum.

Imaginati-va cum este sa termini munca si sa ai chef sa mergi imediat la sala?

 • – Verifici, afli care este cea mai apropiata sala de jobul tau si te duci, nimic mai simplu.
 • – Sau, esti acasa si in cartierul tau sunt cateva sali pe care ai fi vrut sa le incerci demult, dar nu erai hotarat care.

Acum te duci la toate, toate cu acelasi abonament.

Esti fanul unor activitati care in mod normal sunt costisitoare, acum le poti face fara probleme la un singur abonament.

Vrei sa incerci sa experimentezi sa vezi cu cine te potrivesti ca si instructor, unul sau mai multi, vrei sa eviti aglomeratia din sali, vrei sa poti sa alegi cateva cluburi care iti plac si care te motiveaza, acum ai ocazia. Toate cu un singur abonament!

Si pentru ca imi place sa fiu surprins, dar si sa surprind, mai am cateva surprize pentru tine. Si aici voi mentiona din nou trei, cu restul te las pe tine sa le descoperi.

Prima surpriza si poate cea mai utila este planificarea activitatilor tale prin planul tau de activitati. Tu le alegi, iar noi cei de la Real Sports te anuntam despre ele in ordinea pe care tu le-ai selectat. Iti trimitem mesajul de instiintare pe email sau sms sau chiar pe amandoua, pentru ca poti opta. Nici o sala nu face follow up, adica sa te invite sa mergi la sala.

Istoricul activitatilor tale este oricand accesibil in contul tau personal. Vei sti tot timpul ce activitati ai facut, cand si la ce ora, dar si la ce club ai fost. Mai mult decat atat tu ca si membru Real Sports ai posibilitatea sa oferi feedback salilor pe care le frecventezi. Poti aduce in atentia unei sali ca aerul nu este suficient si ca sistemul de climatizare ar fi bine sa fie dat mai tare sau ca personalul nu da atentie cerintelor tale. Orice crezi ca trebuie spus, spune. Vei fi anonim pentru ei, pentru ca iti respectam intimitatea, dar ce este mai important este ca sala va sti de aceasta problema si o va remedia, este in interesul ei.

Trupa de soc! este de departe cea mai tare chestie care ne-a venit in minte si care te va ajuta pe tine sa obtii multe beneficii din asta. Este o situatie win-win, din care iesim cu totii bine. Cum functioneza, pe scurt? Tu iti inviti prietenii cu care iti place sa petreci timpul, tu vei primi puncte bonus pentru perioada cat ei vor fi membri, ei vor primi puncte bonus pentru ca au dat curs invitatiei tale in prima luna, dar la randul lor pot deveni si ei cei care sa recomande si sa beneficieze de punctele bonus.

Ce poti face cu aceste puncte bonus?

 • – Vei avea acces la un magazin cu produse la preturi preferentiale, pe care le vei putea achizitiona cu puncte;
 • – Vei putea folosi punctele ca reducere la abonament;
 • – Vei putea cumpara perioade de pauza intre abonamente;

Te intrebi de ce ai nevoie de acest lucru?

Ei bine, sa poti sa-ti pui abonamentul pe pauza intre cicluri este un lucru cat se poate de grozav. Astfel, nu vei pierde nici o fidelizare, sau vreo oferta/promotie in cazul in care, poate nu ai banii pentru abonament in zilele alea, poate esti plecat in perioada respectiva cu serviciul, sau poate vrei sa pleci in concediu, sau ai nevoie de recuperare intre ciclurile de antrenament.

Scopul acestei pauze este acela de a te tine activ, de a te sti ca nu vrei sa iti recapeti vechile obiceiuri si ca vei ramane conectat in lumea sportului, cu toate beneficiile ei: Motivare/Fericire/Atitudine/Incredere de Sine/Disciplina, dar mai cu seama sanatatea ta!

Stai linistit ne-am gandit bine si pentru ca ne place sa te surpridem, cu abonamentul Real Sports, toti membrii nostri, beneficiaza de 5 zile gratuite de pauza intre abonamente. Mai mult decat atat, pauza se va putea achizitiona doar cu punctele bonus, fara ca tu sa faci plata acestui serviciu in bani, dar va trebui totusi sa faci cateva puncte, daca vrei sa le folosesti pentru: pauza, produse promotionale, reduceri, etc.

Punctele sunt convins ca le vei obtine usor, pentru ca da, ai prieteni! E suficient sa convingi unul si deja acumulezi.

Te-am convins?

Daca da, da o fuga pe pagina noastra si ia de acolo ce ti se potriveste. Cum am spus, mai avem cu ce sa te surprindem!

Avem totusi o singura conditie si vreau sa ti-o comunic de pe acum sa nu fii surprins atunci cand o vei descoperi si sa crezi ca este o conditie ascunsa, si anume:

Ca membru Real Sports, nu vei putea face decat o singura activitate pe zi, la orice club din retea, local si national si de maxim doua activitati pe saptamana la acelasi club/sala.

Dar avand posibilitati nelimitate in ce priveste cluburile, salile de fitness si aerobic, nu vad asta ca pe un mare impiediment, ba din contra, un mare beneficiu pentru toti membrii nostri.

Ne dorim ca tu, sa nu te opresti doar la o sala anume si sa te complaci asa, ne dorim sa te facem constient de varietatea de cluburi si de diversitatea activitatilor, din cadrul abonamentului Real Sports.

Conform profilului de client, o persoana care merge mai mult de trei luni la aceeasi sala, da semne de:

 • – monotonie;
 • – plictiseala;
 • – rutina;
 • – obisnuinta cu echipamentele;
 • – obisnuinta cu exercitiile;
 • – pierderea contactului, instructor-sportiv;

….si poate cel mai rau lucru,

 • – renuntarea la miscare si drumul spre un mod de viata sanatos si activ;

Iata de ce dorim sa tinem aceasta conditie si care credem noi este si va fi mereu in avantajul tau.

Te salut!

Paul – Fondator Real Sports